Google Custom Search


Winterwerkdagen 2010-2011
Ronde met 15 etappes op zaterdag langs de verschillende natuurgebieden

Help mee aan natuurbeheer

Vanaf zaterdag 6 november 2010 start de winterronde van de beheerswerken in Velpe-Mene. Op 15 zaterdagen doen we de verschillende natuurgebieden één voor één aan. Elk weekend zijn we present met een ploeg mensen gaande van 8 tot 45 deelnemers. We proberen met een vaste ploeg ondersteuning te bieden maar we verwachten dat het team rond elk gebied extra reclame maakt en ook dat gepoogd wordt telkens nieuwe mensen te betrekken.

Doe mee. Vele handen maken het werk licht.

Kalender

  1. Zaterdag 6 november van 9u00 tot 16u00
    Werkdag Aardgat

    Afspraak: ingang Aardgat Grijpenwegstraat Tienen
    Info: Peter Pelegrin, 0496 42 81 91 - peter.pelegrin@telenet.be
  2. Zaterdag 13 november 13u30
    Werkdag Spikdoornveld

    Afspraak: hoek Hoefstraat en Heirbaan, Glabbeek
    Info: Els Marjaux, 0477 04 57 00
  3. Zaterdag 20 november om 13u30
    Dag van de Natuur: Snoekengracht
    Afspraak: Snoekengracht ingang Stationsstraat (Station Vertrijk)
    Werkdag voor breed publiek en jeugdverenigingen
    werkhandschoenen en laarzen
    natje en droogje
    Info: Georges Buelens, 0471 20 50 14 - georges.buelens@telenet.be
  4. Zaterdag 27 november om 10u00
    Werkdag Spoorwegzate

    Afspraak: we werken langs het fietspad achter containerpark Hoegaarden Stationstraat/ E Ourystraat
    Info: Roland Grugeon () en Raf Nilis, 016 78 06 85 - raf.nilis@adsl20.be
  5. Zaterdag 8 januari 2011 om 13u30
    Werkdag  Blauwschuurbroek
    Afspraak: einde Vinaafstraat Opvelp
    Info: Hugo Sente, 016 46 14 97 of Esther Buysmans, 0475 33 51 70 - esther.buysmans@telenet.be
  6. Zaterdag 15 januari 2011 om 13u30
    Werkdag Rosdel
    Afspraak: laatste huis Nermstraat (Hoegaarden)
    Info: Luc Briesen, 0475 39 49 - lucas.briesen@lne.vlaanderen.be
  7. Zaterdag 22 januari 2011 om 13u30
    Werkdag Koebos
    Afspraak: Gravenveldstraat Tiensesteenweg t.o. Kerselarenlaan, Lovenjoel         
    Info: Frank Claessens, 016 46 25 80 - frank.claessens@med.kuleuven.be
  8. Zaterdag 29 januari 2011 om 13u30
    Werkdag Hazeberg

    Afspraak: aan de Moordenaarseweg, zijstraat Hoegaardse steenweg, Opvelp
    Info: Esther Buysmans, 0475 33 51 70 - esther.buysmans@telenet.be
  9. Zaterdag 12 februari 2011 om 13u30
    Werkdag in het Spikdoornveld (de Zeyp)
    Afspraak: Hoek Heirbaan - Hoefstraat (Glabbeek-Attenrode)
    Info: Els Marjaux, 0477 04 57 00
  10. Zaterdag 19 februari 2011 om 13u30
    Werkdag Zwartebos

    Afspraak: Zwartehoekstraat t.o. huis nr. 12A
    Info: Esther Buysmans, 0475 33 51 70 - esther.buysmans@telenet.be
  11. Zaterdag 26 februari 2011 om 13u30
    Werkdag Meldertbos

    Afspraak: poort Bosberg  in Meldert dorp
    Info: Eddy Stas, 016 76 72 43 - stas.eddy@skynet.be
  12. Zaterdag 5 maart 2011 om 13u30
    Werkdag Tiens Broek
    Afspraak: ter plekke in reservaat
    Info: Peter Collaerts, 0477 37 04 50 - peter.collaerts@scarlet.be
  13. Zaterdag 12 maart 2011 om 13u30
    Werkdag Middenloop Velpevallei

    Afspraak: Ingang Paddepoel, tegenover Walmersumstraat 40, Glabbeek-Bunsbeek
    Info: Els Marjaux, 0477 04 57 00
  14. Zaterdag 19 maart 2011 om 13u30
    Werkdag Weterbeek

    Afspraak: Weterbeekstraat aan brugje: perceel Beken
    Info: Esther Buysmans, 0475 33 51 70 - esther.buysmans@telenet.be
  15. Zaterdag 26 maart  2011 om 13u30
    Werkdag Mene-Jordaan

    Afspraak: nader te bepalen
    Info: Esther Buysmans, 0475 33 51 70 - esther.buysmans@telenet.be